03 lipca 2023

Wykorzystywanie ankiet oraz funkcji pytań i odpowiedzi podczas transmisji na żywo w Google Meet

Zmiany

Podczas transmitowania spotkania wideo na żywo, gospodarze spotkanią mogą teraz włączyć funkcję pytań i odpowiedzi oraz ankiet, które wcześniej były oferowane tylko w tradycyjnych spotkaniach Meet. Rozszerzenie tych funkcji na spotkania transmitowane na żywo pomoże przenieść spotkania na jeszcze wyższy poziom dzięki bogatszemu o nowe funkcje doświadczeniu współpracy.

Q&A w Meet oferuje łatwy sposób na lepsze zaangażowanie odbiorców i pomoc w uzyskaniu odpowiedzi na ich pytania, zarówno w pracy, jak i w szkole. Nauczyciele mogą korzystać z Q&A jako ustrukturyzowanego sposobu, w jaki uczniowie mogą zadawać pytania dotyczące treści zajęć i uzyskiwać odpowiedzi od nauczycieli. Firmy mogą korzystać z Q&A, aby uczynić spotkania bardziej inkluzywnymi, dając każdemu możliwość zadawania pytań. Uczestnicy mogą zadawać własne pytania i dawać kciuki w górę najlepszym pytaniom bez zakłócania przebiegu rozmowy.Ankiety to świetny sposób na szybkie sprawdzenie reakcji odbiorców. Za pomocą ankiet można zidentyfikować tematy wymagające szerszej dyskusji lub sprawdzić zrozumienie treści spotkania. Oznacza to, że użytkownicy biznesowi mogą łatwo uzyskać informacje zwrotne w czasie rzeczywistym od swoich współpracowników, nauczyciele mogą przeprowadzać quizy uczniom na nauczaniu zdalnym, aby upewnić się, że przyswajają materiał, a zespoły sprzedaży mogą sprawić, że ich prezentacje handlowe dla potencjalnych klientów będą bardziej angażujące i interaktywne.


Dostępność

Dostępne dla klientów Google Workspace Enterprise Essentials Plus, Enterprise Starter, Enterprise Plus, Enterprise Standard, Education Plus oraz uaktualnienia Teaching and Learning.