11 listopada 2022

Tygodniowy przegląd nowości Google Workspace - 11 listopada 2022

Łatwe przydzielanie Zadań z Dokumentów Google na telefonie

Na początku tego roku ułatwiliśmy przypisywanie zadań z poziomu Dokumentów Google. Dzięki temu można przypisać sobie lub współpracownikowi element z checklisty , który następnie pojawi się na liście Zadań tej osoby. Gdy w Zadaniach dokonywane są edycje przypisanego elementu, takie jak zmiana tytułu, terminu lub stanu realizacji, te aktualizacje będą widoczne w Dokumencie i na odwrót. Z przyjemnością informujemy, że ta funkcja jest już dostępna w aplikacjach Docs dla systemów Android i iOS.

Dowiedz się więcej tutaj i tutajNowy interfejs Gmail staje się standardem. 

Na początku 2022 roku ogłosiliśmy nowy interfejs i konfigurowalny, zintegrowany widok dla Gmail, łącząc wszystkie kluczowe aplikacje, Gmail, Chat i Meet w jednej połączonej lokalizacji. Od tego miesiąca, ten interfejs użytkownika stanie się standardową opcją dla Gmail, bez możliwości powrotu do “oryginalnego widoku”. Wraz z nowym interfejsem, użytkownicy nadal mogą zmieniać motyw Gmail, rodzaj skrzynki i wiele więcej poprzez szybkie ustawienia. | Dostępne dla klientów Google Workspace Business Starter, Business Standard, Business Plus, Enterprise Essentials, Enterprise Standard, Enterprise Plus, Education Fundamentals, Education Plus, Frontline i Nonprofits, oraz legacy G Suite Basic i Business.


Nowy interfejs


Zasady zaufania w Google Drive powszechnie dostępne

W czerwcu 2022 ogłosiliśmy otwartą betę na nowe zasady zaufania w Google Drive. Od dzisiaj ta funkcjonalność stanie się dostępna dla kwalifikujących się użytkowników Google Workspace. Zasady zaufania zapewniają adminom więcej kontroli nad tym jak pliki mogą być udostępniane zarówno w jak i poza ich organizacją. Przykładowo, admini mogą zapewnić dostęp do konkretnych plików odpowiednim działom a do innych plików dla pozostałych działów. | Dostępne dla klientów Google Workspace Enterprise Plus, Enterprise Standard, Education Plus, and Education Standard.Zasady zaufania w akcji